MEZARA ATILAN KUYUYA GÖMÜLEN BÜYÜLER BOZULUR MU?

59

Kuyuya atılan ve aynı zamanda mezara gömülen büyüler kara büyüler arasına girmektedir. Bu büyüler zarar vermek amacı ile yapılmalarının yanı sıra düşmanlık yapmak ya da büyü yapılacak kişiyi delirtmek için yapılırlar. Bu büyünün etkileri çok güçlü olup etkileyen kişiyi çok daha kötü durumlara sokabilir, büyü yapılan kişinin hayatı altüst olur ve hayatı içinden çıkılamaz bir hal alır.

Bu büyülerin düşmanlık etmek, kişinin hayatını altüst etmek, hatta kişiyi delirtmek için yapıldığını söylemiştik. Bu büyülerin yapılması hiçbir zaman uygun görülmez. Ancak böyle bir büyü yapıldığına inanıyor iseniz, bu büyüden kurtulmanın yollarını aramak gerekir. ister mezara atılan ister kuyuya atılan bir büyü olsun ve yine isterse papaz büyüsü gibi pis büyüler olsun, her büyünün yapılmasının bir yolu ve yöntemi var ise bozulmasının da bir yolu vardır. Bur da önemli olan büyünün yapıldığı kişinin umutsuzluğa kapılmaması ve çaresizliğe düşmemesidir. Bu hatalara düştüğünde büyü daha fazla güçlü olup kişiyi en derinden etkileyecektir. Allah a inanarak yürekten bağlı olup Allah a sığınmalıdır, içinde Allah inancı olan bir kişi büyüden etkilense bile etkisi çok korkutucu boyutlara ulaşmayacaktır. Bu saydığımız büyüler çok tehlikeli ve aynı zamanda kötü büyülerdir. Bu büyülere mazur kalmış kişilerin işinde çok iyi ve başarılı olan bir medyum ya da hoca dan yardım alarak kurtulması en doğrusu olacaktır. ben bu büyüden kurtulamıyorum benim yapabileceğim bir şey yok gibi sözler kişiyi umutsuzluğa sürükleyecek ve içinde Allah inancı olan ve yaratıcısına yürekten bağlı biri bu gibi duygulara kapılmamalı ve kurtulmanın yollarına bakmalıdır.

Bu gibi kötü büyüler karşılaşmış kişinin güçlü görünmesi ve mutlaka bir yardım alması gerekir. her büyü değişik amaçlar için yapıldığından dolayı bozulması da yine farklı ve yanı zamanda değişik yollardan yapılması gerekir. bir medyumdan destek alarak bir bakımın ardından nelerin yapılması gerektiğine karar verip en kısa sürede bu büyünün tesirinden kurtulmak gerekir. büyü bozulduğunda ve kişi normal hayatına döndükten sonra mutlaka bir koruma vefki yaptırmalıdır ki bunun nedeni tekrar böyle büyüler karşısında korunmasız kalmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here